گارانتی بازگشت وجه

از آنجا که ما به مجموعه های جمع آوری شده در ویکی آموزش ایمان داریم این گارانتی را گذاشته ایم. شما پس از دریافت مجموعه های مختلف آموزشی اگر رضایت نداشتید می توانید درخواست دریافت وجه نمائید و وجه را بصورت کامل دریافت نمائید. مجموعه های ویکی آموزش راهگشا و راهنمای شما در تهیه جزوه ها و پاورپویینت های آموزشی شما می باشد.

اگر خواستار بازگشت وجه هستید فرم زیر را پر کرده و درخواست خود را به صورت رسمی صادر فرمائید. برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی مشخصات شما دریافت می شود و شما نیز باید تضمین بدهید که در صورت درخواست وجه، شما نباید در هیچ کجا (چه در محیط مجازی و چه در محیط بیرونی) و برای هیچ کاری (چه آموزش، چه اجرا و مشاوره و چه در مجموعه خودتان بصورت کاربردی) از این مجموعه ها استفاده نمائید.

توجه کنید گارانتی بازگشت وجه برای خرید تمام پکیج های سایت ویکی آموزش به غیر از پکیج کلیه محصولات که تخفیف ۴۰ درصد دارد، می باشد.

مدرس و مشاور عزیز، شما باید فایل های آموزشی مخصوص خود را تهیه فرمائید و صرفاً کپی برداری درست نیست. این نکته را در نظر بگیرید که مجموعه هایی که برای شما ارسال می گردد جهت الگوبرداری و نمونه های آموزشی است و قطعاً برای تهیه فایل های آموزشی خودتان باید زمان زیادی بگذارید.

پس ما به مجموعه های ویکی آموزش ایمان داریم از لحاظ آموزش و کمک کردن به شما و الگوبرداری از آنها، لذا در نظر داشته باشید که باید خودتان تلاش نمائید و از فایل های آموزشی بهره لازم را ببرید. باید زمان بگذارید و تمام فایل ها را سرفرصت بررسی و استفاده نمائید.

آنچه که ما باور داریم این است که محتوی تهیه شده و محصولات تهیه شده آنقدر جامع و کامل است که نیاز آموزشی شما را پاسخ خواهد داد. آنچه که ما باور داریم کیفیت جزوه ها و فایل های آموزشی است که در مجموع بتواند سوالات احتمالی مخاطبان در حوزه مربوطه را پاسخ گوید. این باور ما باعث شد که گارانتی ۱۰۰ درصد بازگشت پول را در صورت عدم استفاده شما از مجموعه را بگذاریم.

  • شما خرید می کنید.
  • اگر مجموعه دریافتی شما اصلاً مد نظر شما نبوده و هیچ کاربردی برای شما ندارد.
  • کافی است فرم گارانتی بازگشت وجه را در این صفحه پر کنید.
  • همان روز ۱۰۰ درصد مبلغ پرداختی شما را به کارت شما عودت می دهیم.
  • شما نیز تمام فایل ها را از ایمیل و کامپیوتر خود حذف می نمائید و تعهد می دهید از مجموعه خریداری شده هیچ استفاده ای نکنید.
  • تمام.

فکر کنم خیالتان برای خرید مجموعه های آموزشی با این گارانتی فوق العاده در ویکی آموزش راحت شده باشد. معمولاً در خرید های آنلاین نهایتاً تا ۷۵ درصد مبلغ پرداختی را بازگشت می دهند اما در ویکی آموزش تمام وجه را (۱۰۰ درصد) برگشت می دهیم. این گارانتی تا ۳۰ روز پس از خرید از ویکی آموزش اعتبار دارد.

توجه کنید گارانتی بازگشت وجه فقط برای خرید یک مجموعه کاربرد دارد و برای خرید های چند تایی و خرید پکیج کلی استفاده نمی شود.

فرم گارانتی بازگشت وجه