Contact wikiAmoozesh.com ASAP

تماس با ویکی آموزش

تنماس با ویکی آموزش

درباره ویکی آموزش:

 در ویکی آموزش به دنبال این هستیم که هر کارمند، مدرس و مشاوری که در ادارات و صنایع مشغول به کار است، بانک قابل اعتماد و کاملی از منابع آموزشی داشته باشد تا هر زمان که احساس نیاز به آموزش و فایل های آموزشی داشت بدون صرف وقت و در کمتر از ۵ دقیقه به تمام اطلاعات دانشی حوزه مدنظر خود دست یابد.

مجموعه های تهیه شده در ویکی آموزش مبتنی بر چارت سازمانی شرکت ها و ادارات تهیه شده است و برای توانمندسازی کارمندان این بخش ها بسیار بسیار کارآمد خواهد بود.

اگرچه تاکید بر تهیه فایل های آموزشی قابل استفاده در صنعت و کف کارگاه ها هست، منتها بر این باور هستیم که مجموعه های آموزشی می تواند بهترین رفرنس برای دانشجویان و اساتید در دانشگاه ها نیز باشد.

این مجموعه ها از ارتباط با اساتید و مشاوران به نام در ایران تهیه شده است و گروه بزرگی از همراهان ویکی آموزش در پدیدآمدن این سایت دخیل بوده اند، این فرصت را غنیمت شمرده و از مجموعه های آموزشی تهیه شده در این سایت نهایت استفاده را ببرید.

اگر موضوعی برای شما مبهم و یا سوالی دارید همین الان بپرسید. اگر هم تشنه یادگیری و یاددادن هستید از بخش محصولات ویکی آموزش اقدام کنید و درنگ نکنید. شما شایسته بهترین شدن در حوزه کاری خود هستید.

تماس با ویکی آموزش:

قبل از تماس بخش سوالات متداول را مطالعه فرمائید. شاید سوال شما را در آنجا جواب داده باشیم.

برای ارتباط با گروه ویکی آموزش می توانید از روش های پیشنهادی زیر اقدام فرمایید:

۱- ایمیل بزنید ما همیشه آنلاین هستیم.

info@wikiamoozesh.com

farzaneh.akhtarshenas@gmail.com

۲- به شماره ۰۹۱۵۱۳۷۱۶۶۷ (مدیر سایت خانم اخترشناس) اس ام اس بزنید تا جواب خود را سریع دریافت کنید.

۳- خیلی تماس ضروری دارید با همان شماره (۰۹۱۵۱۳۷۱۶۶۷) تماس بگیرید.

۴- با پر کردن فرم زیر نیز می توانید آنی و لحظه ای در کمتر از ۱۰ ثانیه پیام خود را به ما برسانید.